Resmi İhale Bülteni
Resmi İhale Bülteni Com

(0312) 2270550
(0532) 5451829

®  Abonelik Ücretleri 
®  Hesap Numaraları 
®  Abonelik İşlemleri 
®  Abonelik Sözleşmesi 
   ®  Banka Havalesiyle Başvuru 
®  Posta Çeki Havalesiyle Başvuru 
®  Kredi Kartıyla Başvuru (7/24) 
®  Abonelik Yenileme Formu (7/24) 
Ana Sayfa Hakkımızda Neden Biz? Hizmetlerimiz Örnek İhale İhale Takvimi İHALELER   RSS  İhale Sonuçları İhale Arşivi İletişim

24 Nisan 2018
Salı
Abone Login
Kullanıcı Adı

Şifre

Resmi İhale Bülteni
Hacettepe Teknokent
Safir Blokları
E Blok K:2 N:201
Beytepe / Ankara / Türkiye
Telefon
90-312-2270550
Mobil
90-532-5451829
(09:00~18:00 Arası)
Faks
90-312-2270553
MasterCard Visa
Sitemizde güvenli iletişim için SSL sertifikası yüklenmiştir.
SSL Sertifikasını İncele

  Abonelik Sözleşmesi

Bu sözleşme resmiihalebulteni.com internet sitesi (aşağıda "resmiihalebulteni.com" olarak geçecektir) ile resmiihalebulteni.com'a abone olan kullanıcılar (aşağıda "aboneler" olarak geçecektir) arasında geçerlidir.
resmiihalebulteni.com aşağıda yazılı olan kuralları, şartları ve uyarıları gerekli gördüğünde değiştirme, iptal etme ya da yenilerini ekleme hakkına sahiptir. Bu sözleşmede yapılacak değişiklikleri takip etmek abonelerin sorumluluğundadır.
Abonelerin resmiihalebulteni.com'a aboneliği, abonelik hesaplarının aktivasyonu ile başlar.
Aboneler, abone kayıt formunda girdiği bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmiş sayılır.
Aboneler, resmiihalebulteni.com'da yeralan yazılı veya görsel içeriği kullanarak Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı herhangi bir faaliyette bulunamazlar, kişi ya da kurumlara yönelik yasa dışı metodlar uygulayamazlar ve aynı şekilde resmiihalebulteni.com üzerinden bu gibi faaliyetleri yürütemezler.
resmiihalebulteni.com hiçbir sebep beyan etmeden ve önceden uyarmadan, içerikte yeralan kayıtları düzeltme, silme ve yeni kayıtlar ekleme hakkına sahiptir.
Gizlilik arzeden veya sisteme giriş yapmaya yarayan abone bilgilerinin, üçüncü şahıslar tarafından elde edilmesinden (abonelerin abonelik bilgilerini başkalarına vermeleri ya da siteden ayrılırken çıkış yapmamaları gibi durumlarda) doğabilecek zararlardan resmiihalebulteni.com sorumlu değildir.
resmiihalebulteni.com'un bulunduğu sunucuda meydana gelebilecek arızalar sonucu, veritabanında bilgi kaybı oluşması durumundan resmiihalebulteni.com sorumlu tutulamaz.
resmiihalebulteni.com'da yer alan görsel ya da yazılı dökümanların ya da kodların (html, script, cgi, image vb.) tamamı ya da bir kısmı izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz, pazarlanamaz, yayınlanamaz ya da başkalarına satılamaz.
Abone, almakta olduğu hizmetten memnun kalmadığı taktirde herhangi bir sebep göstermeksizin, Müşteri Hizmetleri hattımızdan bizi arayarak abonelik hesabının iptal edilmesini ve ödediği ücretten kullandığı kadarı düşüldükten sonra kalan kısmın iadesini talep edebilir. Hesap yapılırken, 1 aylık süre 30 gün varsayılarak abonelik süresine tekabül eden toplam gün sayısı (Örn. 3 aylık abonelik = 90 gün) tespit edilir. Ödemiş olduğu ücret toplam gün sayısına bölünerek 1 günlük kullanım ücreti tespit edilir. Abonenin sistemi kullanmış olduğu gün sayısıyla 1 günlük kullanım ücreti çarpılarak toplam kullanım ücreti hesaplanır. Toplam kullanım ücreti, ödemiş olduğu miktardan çıkarılarak iade edilecek tutar tespit edilir. Ücret iadesi tarafımızca tercih edilecek bir geri ödeme yöntemiyle yapılır. Örnek hesaplama için; 60 TL ödenerek 3 aylık abone olunduğunu varsayalım. Bu abone 20 gün sonra iptal/iade talebinde bulunursa; Ödenen ücret = 60 TL. Toplam gün sayısı = 3 * 30 = 90 gün. Bir günlük kullanım ücreti = 60 TL / 90 = 0.66 TL. Toplam kullanım ücreti = 20 gün * 0.66 TL = 13.20 TL. Kuruş kısmı gözardı edilir. İade edilecek tutar = 60 TL - 13 TL = 47 TL olarak bulunur.
Bu sözleşmede yeralan hükümler her iki tarafı da bağlayıcı niteliktedir.

Resmi İhale Bülteni.Com


 
(03122270550
(05325451829
 Giriş Sayfası Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 
Tıklayın, Sizi Arayalım...

Bize Yazın
Abonelik sözleşmesiyle ilgili sorularınız varsa, bize İletişim Formumuz ile bildirebilirsiniz.
Ana Sayfa  ::  Hakkımızda  ::  Hizmetlerimiz  ::  Gizlilik Politikası  ::  İletişim  ::  Örnek İhale  ::  İhale Takvimi  ::  İHALELER  ::  İhale Sonuçları  ::  İhale Arşivi
Abonelik Ücretleri  ::  Hesap Numaraları  ::  Abonelik İşlemleri  ::  Abonelik Sözleşmesi  ::  Banka Havalesiyle Başvuru  ::  Posta Çeki Havalesiyle Başvuru  ::  Kredi Kartıyla Başvuru  ::  Abonelik Yenileme
Sektörel İhaleler  -  Şehir İhaleleri  -  Kurum İhaleleri  -  A  -  B  -  C  -  D  -  E  -  F  -  G  -  H  -  I  -  J  -  K  -  L  -  M  -  N  -  O  -  P  -  R  -  S  -  T  -  U  -  V  -  Y  -  Z
© 2007-2018  ResmiIhaleBulteni.Com®
Tasarım & Programlama F.A.   TR Time: 24.04.2018 07:35:26  Page generated: 0.012 seconds.